Wtryskarki Do Tworzyw Sztucznych Chen Hsong Group


POTWIERDZONA JAKOŚĆ

- certyfikaty zgodne z derektywami europejskimi
- drugi największy producent wtryskarek na świecie
- zakres maszyn od 80 do 6500 ton
- WYSOKA ENERGOOSZCZĘDNOŚĆ!


POBIERZ Stan Magazynu Wtryskarek Kwiecień 2019 [.PDF]

Koncern CHEN Hsong (wymowa Czensong) z Hong Kongu zajmuje 2 miejsce na świecie pod względem produkcji wtryskarek. Posiada certyfikat zgodności z dyrektywami europejskimi Nr 2006/42/WE oraz 2004/108/WE. Od 1958 roku buduje wtryskarki i jest jedną z najstarszych firm tego typu na świecie. Zakres maszyn od 80 do 6500 ton siły zamykania. Maszyny dwupłytowe buduje we współpracy z japońską firmą Mitsubishi.
DYSTRYBUCJA I WSPARCIE

Firma P&F Wartacz, od 1990 roku nieprzerwanie sprzedaje wtryskarki i maszyny dla przetwórców tworzyw sztucznych. Jest w Polsce najstarszą firmą handlową w tej branży. Oferowane chińskie wtryskarki posiadają bogate wyposażenie w standardzie, unikalne opcje, nie występujące w innych wtryskarkach, opcję ruchów równoległych bez zastosowania dodatkowej pompy lub silnika jak również opcję zdalnej komunikacji smsowej z maszyną.

Dalsze szczegóły przekazywane są w indywidualnych ofertach. We Wrocławiu jest zmienna ekspozycja wtryskarek od 80 do 700 ton siły zamykania. Zapraszamy do współpracy!ZOBACZ OPINIE O NAS I O NASZYCH MASZYNACH

Dobierzemy maszynę do Twoich zastosowań.


Zadzwoń!
+48 71 32 55 065

POBIERZ Stan Magazynu Wtryskarek Kwiecień 2019 [.PDF]


Oferta wtryskarek z energooszczędnym serwonapędem:

POBIERZ Stan Magazynu Wtryskarek Kwiecień 2019 [.PDF]