Kruszarki Jednowałowe
SERII K

Jednowałowe kruszarki serii K są maszynami do zadań specjalnych, przeznaczonymi do przetwarzania szerokiego zakresu materiałów. Ta seria kruszarek nadaje się idealnie do rozdrabniania obszernych produktów elastycznych i/lub o średniej twardości, często sprasowanych w bale. Szybko działający popychacz automatycznie przesuwa materiał w stronę rotora w zależności od obciążenia silnika, maksymalizując przepustowość materiału. Typowy zakres wydajności maszyny leży pomiędzy 1 500 kg/h - 9 000 kg/h, zależnie od modelu, rodzaju materiału i aplikacji.
- różne rodzaje tworzyw - kształtki, ścinki, profile, folie, itp.,
- papier i karton - dokumenty poufne, odpady produkcyjne, materiały opakowaniowe, itp.,
- miedź - gospodarstwo domowe, przemysł samochodowy, telekomunikacyjny i kable przemysłowe, włącznie z S.W.A.,
- aluminium - zużyte puszki po napojach, wióry, przewody, itp.,
- tekstylia - wykładzina podłogowa (rolki i płytki), odzież, odpady produkcyjne, itp.,
- niszczenie bezpieczeństwa - podróbki, wadliwe towary, towary przeterminowane, itp.,
- pianki - odpady produkcyjne, materiały izolacyjne, wypełniacze, itp.,
- odpady mieszane, handlowe i przemysłowe - produkcja RDF/SRF
Skontaktuj się po więcej informacji

Solidny napęd i przekładnia
Wydajny silnik elektryczny zapewnia napęd wały rotora poprzez wymagające minimalnej konserwacji, absorbujące wstrząsy pasy V.
Nadmiarowa przekładnia o zwiększonym współczynniku sprawności i systemie montażu absorbującym wstrząsy zapewnia długą żywotność i bezproblemowe działanie.
Przekładnia redukująca prędkość zamontowana jest bezpośrednio na wale rotora.

Popychacz hydrauliczny
Popychacz hydrauliczny efektywnie dostarcza materiał do rotora, w zależności od obciążenia silnika. System wykorzystuje niekierowaną jednostkę popychacza, a wszystkie części nośne montowane są na zewnątrz komory tnącej, co skutkuje potrzebą niewielkiej konserwacji i bezproblemową pracą. Zakrzywiona podłoga komory naturalnie przesuwa materiał w kierunku wału rotora.

Inteligentny panel sterowania
Zaprogramowany tak, by umożliwić regulację maszyny w zakładzie, adekwatnie do specyficznych właściwości materiału. Sygnały konserwacji, przeglądu i naprawy. Dostępny z opcjonalnym ekranem dotykowym i zdalnymi funkcjami konserwacji. Wysokiej jakości, łatwo dostępne komponenty firmy Siemens & Schneider.

Zobacz film z kruszarką Genox K1500

Zobacz film z kruszarką Genox K2000