Kruszarki Genox Do Tworzyw Sztucznych

Kruszarki jednowałowe Vison

Kruszarki jednowałowe Vision to małej i średniej wielkości maszyny nadające się do przetwarzania szerokiej gamy materiałów. Produkty te często mogą być sprzedawane jako docelowe np. paliwo altermatywne.

Więcej

Kruszarki jednowałowe Behemoth

Jednowałowe kruszarki Behemoth zostały zaprojektowane do rozdrabniania różnego rodzaju nieprzetworzonych odpadów do zyskania dużej lub średniej frakcji.

Więcej

Kruszarki Serii King-Kong

Jednowałowe kruszarki serii K są maszynami do zadań specjalnych, przeznaczonymi do przetwarzania szerokiego zakresu materiałów.

Więcej

Kruszarki dwuwałowe Mino

Mino to seria kruszarek dwuwałowych w przedziale mocy silników od 7,5 kW do 44kW. Mino jest najlepszym wyborem, kiedy wymagane jest rozdrabnianie dużych ilości materiałów o dużych rozmiarach, lub gdy rozdrabnianie wstępne jest niezbędne do dalszego procesu technologicznego.

Więcej

Kruszarki dwuwałowe Xeno

Seria dużych kruszarek dwuwałowych przeznaczona jest do kruszenia dużej ilości wielkogabarytowych przedmiotów. Zastosowanie dużych silników i przekładni o wysokim przełożeniu gwarantuje odpowiednią moc do pracy z najtrudniejszymi odpadami.

Więcej

Kruszarki Serii W

Seria dużych kruszarek dwuwałowych przeznaczona jest do rozdrabniania tworzyw tkanych.

Więcej

Kruszarki Serii YS (Pre-Shredder)

Rozdrabniacze serii YS przeznaczone są w szczególności do wstępnego rozdrabniania folii, mocno zabrudzonej agrofolii, big bagów, odpadów tkanych oraz lin

Więcej

Młyny Genox Do Tworzyw Sztucznych

Młyny Gran Calibur

Seria młynów Gc została zaprojektowana z myślą o rozdrabnianiu materiałów do konkretnej frakcji podczas jednego cyklu pracy.

Więcej

Młyny Gran Excalibur

Seria młynów GXC z zastosowaniem silników od 55kW do 315kW została stworzona specjalnie z myślą o wysokiej wydajności procesu mielenia.

Więcej

Poznaj Firmę GENOX - Producent Kruszarek
  • Genox to połączenie słów "Generating Oxygen, co oznacza generowanie tlenu, a tym samym tworzenie lepszego środowiska.
  • Dzięki szeroko zakrojonym testom, szukaniu informacji zwrotnych od naszych Klientów i dystrybutorów oraz ścisłej współpracy z partnerami inżynierskimi, firma Genox opracowała szeroką gamę zaawansowanych technicznie maszyn do przetwórstwa tworzyw sztucznych, opon i odpadów elektronicznych."

Zobacz naszą wizytę w firmie GENOX


Typowe produkowane przez nas systemy do tworzyw sztucznych obejmują:
-Rozdrabnianie folii z tworzywa sztucznego, mycie i suszenie
- Granulacja i czyszczenie butelek plastikowych HDPE i PET
-Systemy mycia sztywnych tworzyw sztucznych
Instalacje te zostały gruntownie opracowane i przetestowane, i zostały dobrze przyjęte przez Klientów na całym świecie. Z biegiem czasu rozwinęliśmy rozległą sieć doświadczonych partnerów biznesowych i dystrybutorów na całym świecie, którzy regularnie przekazują nam opinie na temat wymagań co do produktów i doświadczenia swoich Klientów. Dysponują oni również dużymi zapasami części zamiennych i wyposażenia